1. Jeszcze dziś odprawione zostaną nabożeństwa wigilijne:

- w Kościele Jezusowym o godz. 16:00

- o godz. 16:00 w Hażlachu.

- o godz. 22:00 w Bażanowicach.

1. W pierwszym dniu Świąt Bożego Narodzenia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 5:00 nabożeństwo jutrzene oraz nabożeństwo główne o godz. 10:00. (zmiana do lat ubiegłych)

- o godz. 5:00 w Puńcowie jutrznia (zmiana do zeszłego roku)

- o godz. 8:30 w Bażanowicach. (zmiana do zeszłego roku)

- o godz. 9:00 w Gumnach, Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.

- o godz. 10:00 w Haźlachu.

Na wszystkich nabożeństwach w pierwszym dniu świąt prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele naszej parafii.

Plan nabożeństw na okres świąteczny dostępny jest w informatorze parafialnym oraz na stronie internetowe naszej parafii.

1. Polskie Towarzystwo Ewangelickie Oddział w Cieszynie serdecznie zaprasza na spotkanie klubowe w czwartek 28 grudnia o godz. 15:00. Podczas spotkania odbędzie się prelekcja: Przeżyjmy to jeszcze raz – Przegląd wydarzeń w cieszyńskim oddziale PTEw w 2017 połączony z prezentacją.
  2. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy opłacili składki kościelne za bieżący rok. W przyszłym roku w naszej parafii odbędą się wybory proboszcza. Uprawnieni do głosowania będą zborownicy z opłaconą składką kościelną za 2017r., bądź z tej składki zwolnieni. Listy wyborcze wysyłane są do Rady Diecezjalnej celem ich zatwierdzenia do końca stycznia przyszłego roku. Nie znajdą się na tych listach zborownicy, którzy spóźnili się z wpłatą. Prosimy więc o uiszczanie składek jeszcze w tym roku
  3. Polecamy:                                                                                                                                                                                                                                                                          a) kalendarze:

- jednoplanszowy wydany przez naszą parafię ze zdjęciami Kościoła Jezusowego w cenie 10 zł.

- tradycyjny „Kalendarz Planszowy” w cenie 3 zł.

- kalendarz książkowy na rok 2018 w cenie 32 zł oraz dodatek „Z Biblią na co dzień” za 13zł

b) płyty CD:

- Wyższobramskiego Chóru Kameralnego z kolędami pt. „Czas Radości”

1. 1 grudnia ruszyło głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Cieszyn 2018r. To szansa na zdobycie funduszy na remont kapitalny toalety publicznej tuż obok naszego kościoła, która od lat stoi zamknięta. Zachęcamy do oddawania głosów na ten projekt!  A można to robić do 29 grudnia.
  2. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego ogłasza nabór do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019. Zapisy w sekretariacie szkoły. Dodatkowe informacje na stronie internetowej szkoły.