1. Spotkanie Koła Odwiedzinowego odbędzie się w poniedziałek 12 marca o godz. 16:00.
  2. Od poniedziałku do środy w Kościele Jezusowym w Cieszynie odbędą się Pasyjne Dni Skupienia dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. O godz. 8:00 klasy gimnazjalne, godz. 9:30 klasy 1-3 i godz. 11:00 klasy 4-7.
  3. PTE zaprasza na kolejne spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 15 marca, o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie prelekcja: folklorysta Dr Jozef Ondrusz – 100 lecie urodzin.
  4. Serdecznie zapraszamy na tygodniowe nabożeństwa Pasyjne, które odprawione zostaną:

- w Hażlachu we wtorek o godz. 17:00

- w Ogrodzonej w środę o godz. 17:00

- w Bażanowicach w czwartek o godz.17:00

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie w piątek o godz. 17:00. Kazanie wygłosi ks. Jan Raszyk.

Wszystkie nabożeństwa połączone będą ze spow i Kom. Św.

1. W najbliższą niedzielę w 18 marca odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym o zwykłych porach niedzielnych.

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Ogrodzonej i Puńcowie. W Bażanowicach ze spow i Kom św.

- o godz. 9:00 w Marklowicach ze spow i Kom św dla seniorów

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu i Zamarskach.

W Gumnach i Zamarskach ze spow i Kom. Św.

1. Już dziś serdecznie zapraszamy na koncert pieśni pasyjnej, który odbędzie się w niedzielę palmową 25 marca o godz. 17:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie.
  2. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle również zaprasza na Koncert Muzyki Pasyjnej, który odbędzie się w przyszłą niedziele o godz. 17:00 w Kościele w Wiśle.
  3. Serdecznie zapraszamy na Kolację Paschalną, wieczór przybliżający żydowską tradycję przeżywania święta paschy i jego wypełnienie w Jezusie Chrystusie. Spotkanie poprowadzi pastor Kazimierz Barczuk z Warszawy i odbędzie się w Folvarku Klimosz w Pogwizdowie. Kolacja odbędzie się we wtorek 27 marca o godz. 17.30. Koszt to 60zł od osoby. Zgłoszenia do 23 marca w kancelarii parafialnej w Cieszynie
  4. W kancelarii Parafialnej przyjmowane są ubrania konfirmacyjne, które można odsprzedać lub przekazać tegorocznym konfirmantom.
  5. W niedziele 3 czerwca w Kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się uroczyste nabożeństwo z okazji jubileuszu złotej konfirmacji, czyli konfirmowanych w 1968r. A także konfirmantów obchodzących w tym roku jubileusz 60-leci i 70-lecia konfirmacji.
  6. W dniach 2 -11 sierpnia organizujemy obóz młodzieżowy w Górach Świętokrzyskich, bliższe informacje i zgłoszenia w kancelarii parafialnej.
  7. Jak co roku zachęcamy do przekazania do przekazania 1% z sumy podatku należnego Urzędowi Skarbowemu do Organizacji Pożytku Publicznego. Towarzystwo Ewangelickie w Cieszynie jako organizacja zwraca się z taką prośbą. W deklaracji proszą o dopisanie „na rozbudowę szkoły” 1% procent można również przekazać na cele Diakonii naszego kościoła.
  8. Rodziny chętne do przyjęcia lektorów z ameryki, którzy będą prowadzić obóz Day-Camp w naszej parafii proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.
  9. Nasza Parafia organizuje wyjazd na finał konkursu Sola Scriptura do Bielska, który odbędzie się w sobotę 17 marca. Zbiórka o godz. 8:30 na placu kościelnym.