1. Temat spotkania brzmi „Czego uczy nas dzisiaj dziewiąte przykazanie” a wykład poprowadzi Pani Ilona Hajewska.

2. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 26 kwietnia o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie prelekcja: Dokumentalista martyrologii dr Józef Mazurek (50-lecie śmierci).

3. W sobotę 28 kwietnia o godz. 10:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się egzamin tegorocznych konfirmantów. Po egzaminie rodziców konfirmantów zapraszamy na krótkie spotkanie.

4. W przyszłą niedzielę 29 kwietnia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 8:00 nabożeństwo poranne. O godz. 10:00 nabożeństwo głównego połączone ze spowiedzią i Kom. Św.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu i Puńcowie.

1. Nasza Parafia organizuje obóz z językiem angielskim Day Camp jak również młodzieżowy w Górach Świętokrzyskich, bliższe informacje i zgłoszenia w kancelarii parafialnej.

2. W związku z przyznaniem parafii dotacji na remont Kościoła Jezusowego serdecznie prosimy o składanie ofiar aby zapewnić wkład własny. (opisać plan remontów, zachęcić do wpłat) Listy ofiar wystawione są w kancelarii parafialnej, a w filiałach u prezbiterów. Za każdy złożony dar serdecznie dziękujemy.

3. Zachęcamy również do wpłat na Bratnią Pomoc im. G.Adolfa

4. Członków Rady Parafialnej zapraszamy na kolejne zebranie, które odbędzie się we wtorek o godz. 16:30 w sali na parafii

5. W czwartek 26 kwietnia o godz. 18:00 w sali konferencyjnej budynku Zamku Przedsiębiorczości dotyczące dofinansowania do paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, oraz innych ekologicznych systemów grzewczych.