1. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00. Temat spotkania brzmi „Jezus doskonałym świadkiem Bożej Miłości” a wykład poprowadzi Pani Paulina Szczeponek.
  2. W przyszłą niedzielę 6 maja odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o zwykłych porach niedzielnych

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej i Ogrodzonej

- o godz. 10:00 w Gumnach, Marklowicach, Puńcowie i Zamarskach.

1. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle Jaworniku zaprasza na Pamiątkę Założenia, która odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 10:00. Słowo Boże zwiastował będzie ks. bp Jerzy Samiec.

2. Kolejne spotkanie młodzieży dojrzałej odbędzie się w sobotę 5 maja o godz. 18:00

3. Parafia Ewangelicko – Augsburska w Wiśle Malince serdecznie zaprasza na Śniadanie dla kobietw Hotelu Gołębiewski w Wiśle,  w  sobotę 30 czerwca od godz. 9.30 – 14.30.

4. Nasza Parafia organizuje obóz z językiem angielskim Day Camp jak również młodzieżowy w Górach Świętokrzyskich, bliższe informacje i zgłoszenia w kancelarii parafialnej.

5. W związku z przyznaniem parafii dotacji na remont Kościoła Jezusowego serdecznie prosimy o składanie ofiar aby zapewnić wkład własny. (opisać plan remontów, zachęcić do wpłat) Listy ofiar wystawione są w kancelarii parafialnej, a w filiałach u prezbiterów. Za każdy złożony dar serdecznie dziękujemy.

6. Zachęcamy również do wpłat na Bratnią Pomoc im. G.Adolfa

7. Informujemy, że Kancelaria Parafialna w środę 2 maja będzie nieczynna

8. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać majowy numer Wieści Wyższobramskich.