1. Serdecznie zapraszamy na cykl Koncertów Wyższobramskich. Pierwszy z nich już w najbliższą niedzielę, 8 lipca w Kościele Jezusowym o godz. 17:00, na organach prof. Julian Gembalski – Recital Mistrzowski.

2. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 5 lipca o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać: Gen. Władysław Sikorski (75- lecie śmierci)

3. W przyszłą niedzielę 8 lipca odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o zwykłych porach niedzielnych.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu i Ogrodzonej

- o godz. 10:00 w Gumnach, Marklowicach, Puńcowie i Zamarskach.

W Marklowicach i Zamarskach ze spowiedzią i komunią św.

1. W kancelarii parafialnej można odebrać zdjęcia z tegorocznej konfirmacji jak również z jubileuszu złotej konfirmacji.

2. Jak co roku w okresie letnim Kościół Jezusowy otwarty jest dla zwiedzających. Codziennie w godz. 10:00 – 15:00. W związku z tym potrzebni są wolontariusze do pełnienia dyżurów w kościele. Lista wystawiona jest w zakrystii po nabożeństwie, a w ciągu tygodnia w kancelarii. Zachęcić.

3. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać wakacyjny numer Informatora Parafialnego.

4. W czasie śpiewaia pieśni po kazaniu prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele naszej parafii. Za każdy złożony dar składamy serdeczne „Bóg zapłać’.