1. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00.

2. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 8 listopada o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać: Król Szwecji – Karol XII w 300-lecie śmierci..

3. W przyszłą niedzielę 11 listopada odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o zwykłych porach niedzielnych. Nabożeństwo o godz. 10:00 będzie nabożeństwem patriotycznym z okazji Święta Niepodległości. Kazanie wygłosi ks. Jacek Gracz z parafii Marii i Magdaleny

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Marklowicach i Ogrodzonej.

W Marklowicach połączone ze spow i Kom św.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

W Zamarskach połączone ze spow i Kom św.

1. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty na remont kościoła. Dalszych wpłat można dokonywać na listy ofiar wystawione są w kancelarii parafialnej, a w filiałach u prezbiterów. Istnieje również możliwość wpłat na konto bankowe celem odliczenia od podstawy podatku należnemu Urzędowi Skarbowemu. W treści przelewu należy wpisać „Darowizna na cele kultu religijnego – remont kościoła”.

2. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać listopadowy numer Informatora Parafialnego

3. W czasie śpiewania pieśni po kazaniu prosimy będziemy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele naszej parafii. Za Każdy złożony dar składamy serdeczne „Bóg zapłać”