Przygotujcie na pustyni drogę Pańską. Oto Wszechmocny, Pan przychodzi w mocy. Iz 40,3.10

1. Jeszcze dziś zapraszamy do Kościoła Jezusowego na godz. 16:00 na koncert Adwentowo-Bożonarodzeniowy w którym zaśpiewa Chór Kościelny i Wyższobramski Chór Kameralny. Ofiara zebrana podczas koncertu przeznaczona zostanie na remont kościoła.

2. Zapraszamy na tygodniowe nabożeństwa adwentowe, które odbywać się będą:

- we wtorek o 17:00 w Hażlachu

- w środę o 17:00 w Ogrodzonej

- w czwartek o 17:00 w  Bażanowicach i Cieszynie.

Wszystkie nabożeństwa połączone ze spow i Kom św.

1. W przyszłą niedzielę 23 grudnia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie nabożeństwo poranne o godz. 8:00 nabożeństwo główne o godz. 10:00 połączone ze spow i Kom św.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.

W Marklowicach i Ogrodzonej ze spow i Kom św.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu i Puńcowie.

W Hażlachu połączone ze spow i Kom św. W Puńcowie ze spow i Kom św. dla seniorów.

1. Polecamy:

2. kalendarze:

- wydany przez naszą parafię ze zdjęciami Kościoła Jezusowego w cenie 10 zł. Jest to cegiełka na remont Kościoła Jezusowego.

- tradycyjny jednoplanszowy w cenie 3 zł.

c.) na święta

- opłatki i „szulki wigilijne” (zachęcić) – dochód na paczki dla dzieci

- publikację Rodzinny adwent dla dzieci z cenie 11,50 zł.

- płyta CD Wyższobramskiego Chóru Kameralnego z kolędami pt. „Czas Radości”

1. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty na remont kościoła. Dalszych wpłat można dokonywać na listy ofiar. Wystawione są w kancelarii parafialnej, a w filiałach u prezbiterów. Istnieje również możliwość wpłat na konto bankowe celem odliczenia od podstawy podatku należnemu Urzędowi Skarbowemu. W treści przelewu należy wpisać „Darowizna na cele kultu religijnego – remont kościoła”.

2. Wystawione są również listy na ogrzewanie i oświetlenie naszych kościołów i kaplic.

3. Centrum Misji i Ewangelizacji serdecznie zaprasza na Rodzinne Spotkanie Świąteczne, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia, o godz. 16.00, w teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie.
    W programie między innymi: spektakl Najpiękniejszy prezentTeatru dla Dzieci i Młodzieży Eden, Słowo Boże głoszone przez ks. Roberta Augustyna oraz wspólne kolędowanie. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w księgarni Warto w Cieszynie, w Internecie oraz w teatrze na pół godziny przed spotkaniem.

4. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle Jaworniku zaprasza na wczasy świąteczno-noworoczne, które trwać będą od 22 grudnia do 2 stycznia w Domu Gościnnym w Jaworniku. Bliższe informacje w kancelarii parafialnej.

5. Prenumeratorów Zwiastuna prosimy o wpłacanie prenumeraty na przyszły rok.