1. Jeszcze dziś odprawione zostanie nabożeństwo w Kościele w Bażanowicach o godz. 22:00.

2. W pierwszym dniu Świąt Bożego Narodzenia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 5:00 nabożeństwo jutrzene oraz nabożeństwo główne o godz. 9:00.

- o godz. 5:00 w Puńcowie nabożeństwo jutrzenne.

- o godz. 8:30 w Bażanowicach.

- o godz. 9:00 w Gumnach, Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.

- o godz. 10:00 w Haźlachu.

Na wszystkich nabożeństwach w pierwszym dniu świąt prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele naszej parafii.

Plan nabożeństw na okres świąteczny dostępny jest w informatorze parafialnym oraz na stronie internetowe naszej parafii.

1. Diecezjalny Duszpasterz Młodzieżowy zaprasza młodzież na diecezjalny bal młodzież, który odbędzie się 26 stycznia w Brennej. Bliższe informacje w kancelarii parafialnej i u ks. Marcina Podżorskiego.

2. Centrum Misji i Ewangelizacji serdecznie zaprasza na Rodzinne Spotkanie Świąteczne, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia, o godz. 16.00, w teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie.

W programie między innymi: spektakl Najpiękniejszy prezentTeatru dla Dzieci i Młodzieży Eden, Słowo Boże głoszone przez ks. Roberta Augustyna oraz wspólne kolędowanie. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w księgarni Warto w Cieszynie, w Internecie oraz w teatrze na pół godziny przed spotkaniem.

3. Już dziś serdecznie zapraszamy na ordynację na duchownych Kościoła pięciu mgr. teologii wśród nich ordynowana będzie Wiktoria Matloch z naszej parafii. Uroczystość odbędzie się w sobotę 5 stycznia o godz. 11:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie.

4. Serdecznie zapraszamy 6 stycznia na spotkanie Trzech Królów na cieszyńskim rynku. Jeden Król ruszy z kościoła Marii Magdaleny, drugi z Kościoła św. Elżbiety, a trzeci z Kościoła Jezusowego Spotkamy się o 13:15 i ruszymy na cieszyński rynek.

5. Zapraszamy również na Tradycyjny Wieczór Kolęd, który odbędzie się w niedzielę 6 stycznia 2018r. w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 17:00.

6. Polecamy kalendarze:

- wydany przez naszą parafię ze zdjęciami Kościoła Jezusowego w cenie 10 zł. Jest to cegiełka na remont Kościoła Jezusowego.

- tradycyjny jednoplanszowy w cenie 3 zł.

- kalendarz książkowy wraz z dodatkiem „Z Biblią na coc dzień”

Zachęcamy również do kupna płyty CD z kolędami Pt. „Czas Radości” nagraną przez Wyższobramski Chór Kameralny.

1. W kancelarii parafialnej wystawione są listy ofiar na ogrzewanie i oświetlenia naszych kościołów. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy opłacili składki kościelne za bieżący rok. Serdecznie dziękujemy również wszystkim darczyńcom za wpłaty na remont kościoła.