Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas i ujrzeliśmy chwałę Jego. J 1,14

1. Jutro w Drugim Dniu Świąt Narodzenia Pańskiego odprawione zostaną nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 9:00 po którym spow i Kom. Św.

- o godz. 8:30 w Bażanowicach.

- o godz. 9:00 w Ogrodzonej.

- o godz. 10:00 w Hażlachu, Krasnej, Puńcowie i Zamarskach.

W Krasnej połączone ze spow i Kom. Św.

Plan nabożeństw na okres świąteczny dostępny jest w informatorze parafialnym oraz na stronie internetowe naszej parafii.

1. Diecezjalny Duszpasterz Młodzieżowy zaprasza młodzież na diecezjalny bal młodzież, który odbędzie się 26 stycznia w Brennej. Bliższe informacje w kancelarii parafialnej i u ks. Marcina Podżorskiego.

2. Centrum Misji i Ewangelizacji serdecznie zaprasza na Rodzinne Spotkanie Świąteczne, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia, o godz. 16.00, w teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie.

W programie między innymi: spektakl Najpiękniejszy prezentTeatru dla Dzieci i Młodzieży Eden, Słowo Boże głoszone przez ks. Roberta Augustyna oraz wspólne kolędowanie. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w księgarni Warto w Cieszynie, w Internecie oraz w teatrze na pół godziny przed spotkaniem.

3. Już dziś serdecznie zapraszamy na ordynację na duchownych Kościoła pięciu mgr. teologii wśród nich ordynowana będzie Wiktoria Matloch z naszej parafii. Uroczystość odbędzie się w sobotę 5 stycznia o godz. 11:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie.

4. Serdecznie zapraszamy 6 stycznia na spotkanie Trzech Królów na cieszyńskim rynku. Jeden Król ruszy z kościoła Marii Magdaleny, drugi z Kościoła św. Elżbiety, a trzeci z Kościoła Jezusowego Spotkamy się o 13:15 i ruszymy na cieszyński rynek.

5. Zapraszamy również na Tradycyjny Wieczór Kolęd, który odbędzie się w niedzielę 6 stycznia 2018r. w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 17:00.

6. Polecamy:

7. kalendarze:

- wydany przez naszą parafię ze zdjęciami Kościoła Jezusowego w cenie 10 zł. Jest to cegiełka na remont Kościoła Jezusowego.

- tradycyjny jednoplanszowy w cenie 3 zł.

- kalendarz książkowy wraz z dodatkiem „Z Biblią na coc dzień”

Zachęcamy również do kupna płyty CD z kolędami Pt. „Czas Radości” nagraną przez Wyższobramski Chór Kameralny.

1. W kancelarii parafialnej wystawione są listy ofiar na ogrzewanie i oświetlenia naszych kościołów. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy opłacili składki kościelne za bieżący rok. Serdecznie dziękujemy również wszystkim darczyńcom za wpłaty na remont kościoła.

2. W czasie śpiewania pieśni po kazaniu prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele naszej parafii. Za każdy złożony dar składamy serdeczne „Bóg zapłać”

3. Odczytać życzenia Biskupa Kościoła ks. Jerzego Samca