Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas, i ujrzeliśmy chwałę Jego J 1, 14

 1. Jutro w Stary Rok odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

       - w Kościele Jezusowym w Cieszynie odprawione zostanie tylko jedno nabożeństwo o godz. 17:00

Ponadto:

            - o godz. 16:00 w Bażanowicach, Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.

            - o godz. 17:00 w Haźlachu i Puńcowie.

 Na wszystkich nabożeństwach prosimy o złożenie ofiary przeznaczonej na Fundusz Socjalny.

 1. W Nowy Rok 1 stycznia odprawione zostaną nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 10:00

Ponadto:

- o godz. 8:30 w Bażanowicach i Ogrodzonej.

- o godz.9:00 w Marklowicach.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu, Krasnej, Puńcowie i Zamarskach.

 1. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 3 stycznia o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać: Klemens Matusiak (50-lecie śmierci). Zebrania od przyszłego roku odbywać będą się w budynku parafii na parterze.

 2. Już dziś serdecznie zapraszamy na ordynację na duchownych Kościoła pięciu mgr. teologii wśród nich ordynowana będzie Wiktoria Matloch z naszej parafii. Uroczystość odbędzie się w sobotę 5 stycznia o godz. 11:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie.

 3. Serdecznie zapraszamy 6 stycznia na spotkanie Trzech Królów na cieszyńskim rynku. Jeden Król ruszy z kościoła Marii Magdaleny, drugi z Kościoła św. Elżbiety, a trzeci z Kościoła Jezusowego Spotkajmy się na placu kościelnym o 13:15 i razem ruszymy na cieszyński rynek.

 4. Zapraszamy również na Tradycyjny Wieczór Kolęd, który odbędzie się w niedzielę 6 stycznia 2018r. w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 17:00.

 5. Polecamy:

  kalendarze:

    - wydany przez naszą parafię ze zdjęciami Kościoła Jezusowego w cenie 10 zł. Jest to cegiełka na remont Kościoła Jezusowego.

    - tradycyjny jednoplanszowy w cenie 3 zł.

    - kalendarz książkowy wraz z dodatkiem „Z Biblią na coc dzień”

 1. W kancelarii parafialnej wystawione są listy ofiar na ogrzewanie i oświetlenia naszych kościołów. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy opłacili składki kościelne za bieżący rok. Serdecznie dziękujemy również wszystkim darczyńcom za wpłaty na remont kościoła.

 2. Kancelaria Parafialna w poniedziałek w Stary Rok czynna będzie do godz. 12:00