Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby szukać i zbawić to, co zginęło. Łk 19,10

1. W przyszłą niedzielę odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym nabożeństwo poranne o godz. 8:00 połączone ze spow. i kom. św., główne o godz. 10:00.

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Marklowicach i w Ogrodzonej. W Marklowicach ze spow.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i w Zamarskach. W Zamarskach ze spow.

1. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na Pamiątkę Założenia Kościoła:

- w Krasnej, godz. 10:00 (kazanie ks. Marcin Brzóska i ks. Łukasz Gaś)

- w Dębowcu, godz.10:00 (kazanie ks. Henryk Reske)

- w Wiśle-Czarnem, godz. 10:00 (kazanie diak. Paweł Gumpert)

- w Kisielowie, godz. 10:30 (kazanie ks. Artur Woltman)

1. Jutro rozpoczyna się Tydzień Dobrej nowiny w Bażanowicach w godzinach od 9:00 do 12:00. Zapraszamy wszystkie dzieci, nie tylko z filiału Bażanowice.

2. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00.

3. PTE zaprasza na spotkanie klubowe w czwartek 11 lipca o godz.15:00. Tematem spotkania będzie prelekcja: Kazimierz Fober (100-lecie urodzin).

4. Jak co roku w okresie letnim (od czerwca) Kościół Jezusowy otwarty jest dla zwiedzających. Codziennie w godz. 10:00 – 15:00. W związku z tym potrzebni są wolontariusze do pełnienia dyżurów w kościele. Lista wystawiona jest w zakrystii po nabożeństwie, a w ciągu tygodnia w kancelarii.

5. Nasza parafia 13 lipca będzie gościć grupę z Dolnego Kubina. Planowana jest wspólna wycieczka do Bielska, m.in. do Leśnego kościoła. Osoby, które mają ochotę dołączyć prosimy o zapisy w zakrystii, a w ciągu tygodnia w kancelarii. Szacowany koszt ok. 20zł.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć wakacyjny numer Wieści Wyższobramskich.

7. W czasie śpiewania pieśni po kazaniu prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele ogólnokościelne. Za każdy złożony dar składamy serdeczne „Bóg zapłać”.