1. Jeszcze dziś zapraszamy do Kościoła w Goleszowie na godz. 16,00 gdzie odbędzie się Koncert Reformacyjny w wykonaniu Orkiestry Kameralnej ARTIS pod batutą Jean-Claude'a Hauptmanna, Wystąpią również wokaliści ARTIS, Wyższobramski Chór Kameralny pod dyrekcją Piotra Sikory oraz Miriam Matyja.
  2. Spotkanie Koła Odwiedzinowego odbędzie się w poniedziałek 6 listopada o godz. 16:00.
  3. Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią”, które odbędzie w środę o godzinie 17:00. Temat spotkania brzmi „Mesjańska przyszłość Izraela”, a wykład biblijny poprowadzi Pan Wiesław Radwański.
  4. PTE zaprasza na kolejne spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 9 listopada, o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać Maria Skłodowska-Curie 150-lecia urodzin.
  5. W sobotę 11 listopada w Święto Niepodległości o godz. 10:00 w Kościele Jezusowym odprawione ekumeniczne nabożeństwo na które serdecznie zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę 12 listopada odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

-  w Kościele Jezusowym o zwykłych nabożeństwach rodzinnych.

- o godz. 8:00 w Gumnach.

- o godz. 8:30 w Bażanowicach i Ogrodzonej.

- o godz. 9:00 w Marklowicach ze spow i Kom św.

- o godz. 10:00 w Hażlachu, Puńcowie i Zamarskach. W Hażlachu ze spow i Kom. Św.

- nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30.

1. W czasie śpiewania pieśni po kazaniu prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele naszej parafii. Za każdy złożony dar składamy serdeczne „Bóg zapłać”