Nie wiesz czy sobie poradzisz?

Wszystkie zajęcia podczas obozu są prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

Plan dnia obejmuje

poznawanie Boga – w języku angielskim

rozmowy – w języku angielskim

śpiew - w języku angielskim

krótkie inscenizacje - w języku angielskim

sport – w języku angielskim

dwa posiłki - obiad i podwieczorek

Początek i koniec zajęć

Program zajęć obozowych rozpoczyna się codziennie o godzinie 10:00, a kończy o godzinie 17:30.

Rodzice

Rodzice mogą współtworzyć obóz poprzez pomoc w organizacji posiłków, nadzór techniczny. Zapraszamy rodziców oraz rodzeństwo do udziału we wspólnych zajęciach porannych (10.00-10:45) i popołudniowych (16:50 - 17:30) prowadzonych w Sali Konfirmacyjnej.

Wolontariusze - zgłoszenia do pobrania TU, a więcej informacji TU

Ilość osób w grupie

Praca w grupach maksymalnie trzynastoosobowych.

Liczba miejsc

Ograniczona (40)

Uroczyste zakończenie

Obóz kończy się nabożeństwem z prezentacją osiągnięć uczestników oraz pokazem filmu (15min).

Day Camp Blog

Codziennie będzie można przeczytać o wydarzeniach danego dnia, zobaczyć zdjęcia lub krótkie filmiki na stronie obozu na portalu Facebook. Wystarczy wyszukać profil "Day Camp Cieszyn". Część zdjęć oraz informacji będzie również zamieszczana na stronie parafii.

Noclegi dla Amerykanów

Rodziny, które chciałyby gościć Amerykanów przez okres 8 dni (Parafia zapewnia gościom 4 posiłki dziennie ) proszone są o kontakt z kancelarią parafialną lub liderem obozu - Kinga Woźniak tel: 506 151 900

Zgłoszenia do pobrania TU

Zgłoszenia przyjmowane są od 17 kwietnia do 18 czerwca br. w kancelarii parafialnej oraz w niedzielę po nabożeństwie. Zgłoszenie ważne jest po wpłaceniu pełnej opłaty za udział w obozie. Ubezpieczenie w cenie obozu.

Pełny koszt obozu – 260 zł

Dla płatników składki kościelnej – 180 zł

Regulamin obozu

Obóz Partnerski

Obozem partnerskim jest obóz w Jastrzębiu Zdroju – www.daycamp.pl. Na stronie można zobaczyć zdjęcia i krótkie relacje wideo z poprzednich edycji.

Parafia E-A Cieszyn

Plac Kościelny 6, 43-400