Dawid Macura - programista aplikacji mobilnych dla systemów Android oraz iOS, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku inżynieria biomedyczna. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w zawodzie programisty. W trakcie studiów był zaangażowany w projekt rehabilitacji osób cierpiących na afazję oraz szereg prac badawczych łączących medycynę z nowoczesnymi technologiami. Pracę w zawodzie rozpoczął na studiach przy tworzeniu nowoczesnych rozwiązań łączących technologię i zarządzanie ruchem drogowym. Od ponad roku pracuje w projektach wspierających służbę zdrowia oraz prowadzi własną działalność, która umożliwia mu rozwój w specjalizacji wytwarzania oprogramowania dla systemów mobilnych. Jego pasją jest sport, aktywnie uprawia narciarstwo biegowe. Jest również wiernych kibicem motorsportu.

Strona internetowa: www.dmsys.pl

Daniel Heczko - projektant aplikacji internetowych oraz mobilnych, absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku informatyka. Prowadzi własną działalność, w której zajmuje się zagadnieniami związanymi z projektowaniem graficznym oraz tworzeniem materiałów wizualnych dla różnych zastosowań. Wspiera projekty w zakresie identyfikacji wizualnej, projektowania stron internetowych oraz grafiki komputerowej. Zainteresowania: turystyka górska oraz fotografia. 

Strona internetowa: www.danielheczko.com

Zbigniew Motyka - programista tworzący aplikacje w językach PHP i TypeScript. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku. W 2014 r. zdał egzamin i otrzymał certyfikat Zend Certified PHP Engineer. Ścieżkę kariery rozpoczął od agencji interaktywnej, gdzie miał możliwość rozwinięcia się w zakresie przygotowywania szablonów do stron internetowych, a następnie zajął się tworzeniem oprogramowania usprawniającego pracę w przedsiębiorstwach - od systemu obiegu zamówień w drukarniach wielkoformatowych po systemy usprawniające zarządzanie ruchem na drogach. Aktualnie prowadzi własną działalność oraz współpracuje z jedną z największych w Polsce firm z branży turystycznej. Pasjonuje się muzyką oraz podróżami.

Strona internetowa: www.implement.com.pl

Marek Michalik - proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle Czarnem, miłośnik drukarek 3D, modelarstwa lotniczego RC, fotografii i komputerów. Przy szkole podstawowej w Czarnem prowadzi Fablab, w którym dzieci i młodzież nie tylko nabywają umiejętności techniczne projektując i wykonując różne przedmioty przy użyciu drukarek, frezarek oraz innych urządzeń, ale przede wszystkim uczą się, czym jest współpraca i dlaczego w życiu warto się starać. Członek SIKEA (System Internetowy Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego) i redakcji kwartalnika „Luteranin”, w której odpowiada za skład czasopisma. Inicjator i organizator projektu ReMobil500 - startu reformacyjnego wartburga w charytatywnym rajdzie Złombol. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata.

Marcin Ratka-Matejko – mąż jednej żony, ojciec dwóch córek, od 2013 r. wikariusz parafii w Skoczowie. Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Inicjator i koordynator działań Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego na Facebooku (od 2011r.). W latach 2011-2015 konsultant, a od 2016 r. członek SIKEA. Koordynuje działania w mediach społecznościowych parafii w Skoczowie. Redaktor „Informatora Parafialnego” Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Skoczowie. Interesuje się sportem, w wolnym czasie biega.

Łukasz Ostruszka - duchowny ewangelicki, dziennikarz i redaktor związany z dziennikiem ekonomicznym „Puls Biznesu”, stały współpracownik tygodnika „Polityka”. Wcześniej publikował m.in. w „Przekroju”, „Tygodniku Powszechnym”, „Bloomberg Businessweeku” i „Metrze”. Stworzył od podstaw strategię obecności wydawnictwa Bonnier Business Polska (wydawca „Pulsu Biznesu”) w mediach społecznościowych. Obecnie pełni służbę w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle. W latach 2011-2015 konsultant, a od 2016 r. członek SIKEA . Interesuje się teologią praktyczną i wpływem nowych technologii na człowieka. Lubi książki, dobre czasopisma, filmy i sport. Prywatnie mąż Anety i tata Zosi.