W ramach przygotowań do Ewangelickich Dni Kościoła pragniemy przekazać w formie prezentacji najważniejsze informacje o tym istotnym wydarzeniu. W roku jubileuszu 500 lat Reformacji chcemy spotkać się w gronie ewangelików z całej Polski. Takie możliwości mamy w parafiach diecezji cieszyńskiej.

PRZYJĘCIE WIELU GOŚCI Z POZOSTAŁYCH DIECEZJI UDA NAM SIĘ ZREALIZOWAĆ, GDY PARAFIANIE Z NASZEJ DIECEZJI PRZYJMĄ ICH DO SWOICH
DOMÓW NA TE TRZY (CZTERY) NOCLEGI. O TO CHCEMY PROSIĆ I APELOWAĆ.

Kolejne informacje związane ze zgłoszeniami jak i prezentujące szczegóły programu będą się ukazywać na www.dnikosciola.pl.
Chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania przesłane na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

PREZENTACJA