Do rozpoczęcia Ewangelickich Dni Kościoła pozostało już niewiele czasu. Nabożeństwem na Równicy zainaugurujemy wspólne świętowanie jubileuszu 500 lat Reformacji w gronie ewangelików z całej Polski.

Przesyłamy dziś program prezentujący część spotkań, wykładów i koncertów, które zostały zaplanowane podczas Ewangelickich Dni Kościoła i zachęcamy do wzięcia w nich udziału. Na uczestników czeka naprawdę wiele atrakcji - każdy znajdzie coś wartościowego dla siebie. Mamy nadzieję, że spotkanie w Ustroniu, Wiśle, Cieszynie, Czeskim Cieszynie oraz Bielsku będzie wielkim świętem dla całego Kościoła.

Zapisy w Diecezji Cieszyńskiej trwają do 28 maja (czyli do Pamiątki Założenia i Poświęcenia Kościoła Jezusowego w Cieszynie) i przyjmowane są wraz z wpłatą w Kancelarii Parafialnej.